Macadamia Professional Ultra Rich Moisture Şampuan 1000ML

  • Marka:Diger
  • Ürün Kodu: 8158570107642-VG1724
  • Stok Durumu:
295,00TL
350,00TL
Macadamia Professional Ultra Rich Moisture Shampoo Ultra Besleyici Nemlendiricili Kalın Telli Saçlar İçin Şampuan 1000ml

Kalın saç dokuları için ideal olan Ultra Rich Moisture Shampoo, saça ve saç derisine yoğun nemlendirme sağlar. Zenginleştirilmiş Macadamia ve Argan Oils'in özel Pro Yağ Kompleksini içerir ve zengin Mongongo Yağı, üstün nemlendirme, bukle kontrolü ve saç kıvrımını ve / veya dokusunu desteklemeye yardımcı olur.

KULLANIMI
Islak saça ve saç derisine uygulayın ve nazikçe masaj yapın. İyice durulayın. En iyi sonuçları elde etmek için Ultra Rich Conditioner ile takip edin.

Önlemler: Göz ile temasından sakının.

   
TESLİMAT UYARILARI: Satın Aldığınız Ürünleri Kargo Görevlisinin Yanında Açarak Önce Kontrol Edip Ondan Sonra Teslim Alınız Eğer Kargoda Bir Sorun Varsa Kargo Görevlisine "HASAR TESPİT TUTANAĞI” Tutturunuz (Bu Bir Yasal Prosüdür) Kargo Hasarlı İse ve Teslim Aldıktan Sonra Bunu Farketmeniz Durumunda Kargo Şubelerinin Size Vereceği Tutanak HASAR TESPİT TUTANAĞI Değil DURUM TESPİT TUTANAĞIDIR Ve Bu İade Etme Şansınızı Ortadan Kaldırmaktadır. Türkiye Bazı Bölgeler MOBİL Olarak Geçmekte ve Kargo Dağıtım Günleri Haftada Sadece 1 Kere Olmaktadır Bu Gecikme Süresi Mağazamızla Alakalı Değil Kargo Şirketleri İle Alakalı Bir Durumdur. İade Etmek İstediğiniz Ürünlerin Faturasını Kargo İle Geri Göndermediğiniz Takdirde İade İşlemi Gerçekleşememektedir İYİ ALIŞ VERİŞLER.            

ÜRÜNÜMÜZDEN MEMNUN KALDIYSANIZ BİZLERİ OLUMLU PUAN VE YORUMLARLA TAÇLANDIRIRSANIZ SEVİNİRİZ. İYİ GÜNLERDE KULLANIN.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!